Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Nabídka práce - projektový/á manažer/ka

Nabídka práce - projektový/á manažer/ka

Brno-střed
12. 7. 2022 - 11:19
40 000 Kč

Popis

Náplň práce:
Příprava žádostí o prostředky z fondů ČR a EU, kompletace požadované dokumentace.
Příprava a spolupráce při realizaci projektů přeshraniční spolupráce Interreg na česko- rakouské hranici.
Spolupráce při přípravě a realizaci školení a seminářů, komunikace s regionálními aktéry, fundraising - fondy EU, státní dotace, dotace nadací, finanční zdroje regionální a lokální samosprávy.
Spolupráce při komunikaci s regionálními aktéry, sběr a analýza informací, zpracování odborných podkladů, asistence při organizačním zajištění jednání a souvisejících aktivit s partnery Euroregionu Pomoraví.

Termín očekávaného nástupu:

Pro účast ve výběrovém řízení prosíme předložit strukturovaný životopis v českém jazyce a motivační dopis. Nabídky zasílejte elektronicky nejpozději do 19. 8. 2022 do 12.00 na adresu gaspar@euroregion-pomoravi.cz.

Obor činnosti
Management, vedoucí pozice
Konkrétní profese
Project manager
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
40000
Požadujeme
Orientace v problematice podpory ze strukturálních fondů EU, Zkušenosti s fungováním veřejné správy a samosprávy výhodou, Analytické, komunikační a prezentační dovednosti, Inovativní přístup k řešení problémů, Dobrá znalost práce na PC, Znalost německého jazyka
Nabízíme
Základní mzda 40 000 Kč + výkonnostní prémie podle dosažených výsledků, Zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování - stravenky, penzijní připojištění, sick days, home office, Pružná pracovní doba, práce v dynamickém, přátelském, malém pracovním týmu

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
Veronika Ungrová