Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Chůva pro děti v Dětské skupině

Chůva pro děti v Dětské skupině

Moravskoslezský kraj
11. 5. 2023 - 16:37
21 000 Kč

Popis

Požadujeme:
- úspěšně dokončený kurz Chůva pro děti v dětské skupině (69-073-m)
- čistý trestní rejstřík
- doklad o zdravotní způsobilosti
- potravinářský průkaz (lze vyřídit před nástupem)
- samostatnost a spolehlivost
- chuť pracovat s dětmi

Nabízíme:
- Místo pracoviště Ostrava - Výškovice nebo Horní Lhota
- přátelský a rodinný kolektiv
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- moderní pohled na výchovu a vzdělávání dětí
- možnost kariérního postupu
- možnost individuálního finančního ohodnocení dle výkonu
- Práce na HPP i DPP

Náplň práce:
- každodenní práce s dětmi ve věku od 1 roku do zahájení povinné školní docházky
- starost o chod dětské skupiny a vykonávání přidělených úkolů
- týmové vytváření kreativních činností pro děti
- komunikace s rodiči

Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Jiné profese ve službách
Odměna v Kč/měs
21000
Požadujeme
Požadujeme: - úspěšně dokončený kurz Chůva pro děti v dětské skupině (69-073-m) - čistý trestní rejstřík - doklad o zdravotní způsobilosti - potravinářský průkaz (lze vyřídit před nástupem) - samostatnost a spolehlivost - chuť pracovat s dětmi
Nabízíme
Nabízíme: - přátelský a rodinný kolektiv - stabilní a dlouhodobé zaměstnání - moderní pohled na výchovu a vzdělávání dětí - možnost kariérního postupu - možnost individuálního finančního ohodnocení dle výkonu

Vhodné i pro

absolventy
Důchodce

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
34912000962215186227
21 000 Kč

Prodávající
Kristýna Cigánová