Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Strojní zámečník (Teplice, Olomouc, Otrokovice)

Strojní zámečník (Teplice, Olomouc, Otrokovice)

Olomoucký kraj
24. 3. 2024 - 15:00

Popis

Popis pracovní pozice:
Montážní práce dle výkresové dokumentace
Stavba výrobků dle výkresů a návodek
Nýtování
Vrtání
Tmelení spojů
Sestavování částí strojů a strojních zařízení

Požadujeme:
Vyučení v oboru
Znalost výkresové dokumentace
Praxe s nýtováním, šroubováním, tmelením

Nabízíme:
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
Možnost dalšího odborného růstu v oblasti robotického sváření
zámečník 160-200 CZK/hod. + příplatek za směnnost

Firemní benefity:
Možnost ubytování
Dovolená navíc
Příspěvek na ubytování
Příspěvek na dopravu
Finanční bonusy / prémie

KONTAKTY: +420 608 671 110 | jobcooperationcz@gmail.com

Nenechte si ujít tuto příležitost. Začněte svou cestu k úspěšné kariéře v technických profesích dnes. Napište nám nebo nás navštivte, abyste se dozvěděli více o naší nabídce technických profesí. Přidejte se k nám a objevte svůj potenciál. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, včetně všech zaměstnaneckých benefitů.

Druh úvazku
plný úvazek

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
3658439215139146327

Prodávající
JOB COOPERATION CZ, s.r.o.