Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Projektový manažer v pozemním stavitelství

Projektový manažer v pozemním stavitelství

Hlavní město Praha
30. 11. 2021 - 13:37
V textu

Hinton je česká stavební firma se sídlem v Praze a s pobočkou v Českých Budějovicích, se 130 zaměstnanci, na jejímž vzniku se podíleli osobnosti českého stavebního trhu. Působíme jako generální dodavatel a stavíme administrativní i komerční budovy, bytové domy, luxusní vily a výrobní či skladové haly. Součástí naší společnosti jsou i Divize zakládání staveb, Divize hliníkové fasády a Divize monolity. Zakládáme si na kvalitě a osobním přístupu k našim klientům a naším mottem je: Stavět nás baví! Vzhledem k rozvoji naší společnosti a k narůstajícímu počtu projektů hledáme kolegu/kolegyni na pozice projektový manažer v pozemním stavitelství
• Baví vás práce na stavbě, kde je každý den jiný a přináší nové výzvy?
• Chcete rozvinout své stávající zkušenosti?
• Jste spolehlivý, komunikativní a organizační typ a troufáte si řídit stavbu?
• Chcete pracovat ve společnosti, která pravidelně za své projekty získává prestižní ocenění?
Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli ano, pošlete nám svoje CV a staňte se členem týmu pracujícího na zajímavých projektech! Výsledkem vaší práce bude (ve spolupráci s vaším týmem) včasné dokončení stavebního projektu. Všechny naše stavby jsou v Praze.

Pracovní náplň projektového manažera:
• zpracovává nebo spolupracuje na technickém, technologickém, organizačním řešení stavby a kalkulaci, koordinuje změny v projektu
• řídí provádění stavebních a montážních prací (vlastních zaměstnanců i subdodavatelů) podle PD, SOD, schváleného harmonogramu a kalkulovaných nákladů
• řídí stavbu v souladu s ekonomickými pravidly společnosti
• komunikuje s investorem, technickým dozorem, projektantem a příslušnými úřady
• uplatňuje dodržování technických norem, technologických předpisů při realizaci zakázky
• připravuje podklady pro výběrová řízení a vyhodnocuje výsledky VŘ
• zpracovává podklady pro: dodatky SOD, smlouvy se subdodavateli atd.

Více informací: www.hinton.cz, Tel.: 721 626 834

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
•VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru, autorizace v oboru vítána •praxe v oboru minimálně 10 let – pozemní stavitelství •ŘP sk. B •PC – MS Office (Word, Excel)
Nabízíme
Zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu• Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti, • Kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti a další benefity

Zavřít Zavřít
Kupující
Marcela Vyskoková