Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Referent zaměstnávání vězněných osob

Referent zaměstnávání vězněných osob

Liberecký kraj
23. 5. 2024 - 07:36
V textu
Kupující

Popis

Věznice Stráž pod Ralskem
Volné pracovní místo – Referent zaměstnávání vězněných osob

Požadujeme
střední vzdělání s maturitní zkouškou, bezúhonnost, administrativní zdatnost, znalost práce
na PC

Pracovní náplň
kontrola výkonu práce skupiny odsouzených mužů ve výkonu trestu odnětí svobody

Nabízíme
perspektivní a stabilní zaměstnání od 1. 7. 2024
zařazení do 7. platové třídy
nástupní plat v rozmezí od 24 680 Kč do 33 260 Kč v závislosti na délce započitatelné praxe,
možnost přiznání osobního příplatku a poskytnutí odměn
240 hodin (30 dnů dovolené) + 5 dnů indispozičního volna
ubytovnu pro zaměstnance v místě pracoviště
příspěvek na spoření ve stáří, na závodní stravování, na rekreace, tištěné knihy, kulturu a sport
bezplatné využití posilovny a sauny
bezplatné parkování v objektu zaměstnavatele
zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora
zvýhodněné nákupy v rámci VIP programu Datart

V případě zájmu zašlete na personální oddělení věznice profesní životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Podrobné informace sdělí zaměstnanci personálního oddělení, tel. 487 878 212, 602 709 323, e-mail: HCerna@vez.spr.justice.cz

Kontaktní adresa:
Vězeňská služba ČR, Věznice Stráž pod Ralskem, personální oddělení, poštovní přihrádka 10, Máchova 260, PSČ 471 27 Stráž pod Ralskem

Obor činnosti
Státní zaměstnanci, veřejná správa
Konkrétní profese
Jiné profese veřejného sektoru
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou

Vhodné i pro

absolventy

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
36714251530837825327
V textu
Kupující

Zavřít Zavřít
Kupující
Zdeněk Oláh