Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Pracovník pro drobné opravy a údržbu našich provozoven

Pracovník pro drobné opravy a údržbu našich provozoven

Moravskoslezský kraj
6. 12. 2023 - 14:59

Do našeho týmu hledáme šikovného pracovníka, se základními řemeslnickými znalostmi, pro drobné opravy a údržbu provozoven našich čerpacích stanic. Dlouhodobá spolupráce je vítána.

Místo práce:
Čerpací stanice oil TEAM a.s., Markvartovická 1358/9c, 747 14 Ludgeřovice

Náplň práce:
- drobné opravy a údržba (sekání trávy, natírání apod.)
- výjezdy na naše provozovny nacházejících se do 100 km, dle potřeby
- rozvoz zboží zákazníků
- práce ve skladu
- převážná pracovní činnost v Ludgeřovicích
- flexibilní pracovní doba, dle dohody

Požadujeme:
- řidičské oprávnění skupiny B
- základní řemeslnické znalosti
- ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
- nástup možný ihned
- motivační ohodnocení
- zaměstnanecké benefity
- práci v příjemném prostředí a kolektivu

Kontaktní osoba:
Darina Němcová, tel.: +420 724 066 678, e-mail: info@oilteam.cz

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
3675516078856436127

Prodávající
oil TEAM a.s.