Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Seřizovač tvářecího lisu

Seřizovač tvářecího lisu

Lanškroun
18. 9. 2018 - 12:24

Popis

Náplň práce:
Seřizování tvářecích lisů, běžná údržba tvářecích strojů, měření a kontrola kvality

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Mechanik
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
Vyučen ve strojním popř. jiném technickém oboru (nástrojař, strojní mechanik, elektromechanik, zámečník) Manuální zručnost Pečlivost Spolehlivost Čistý trestní rejstřík
Nabízíme
Čisté pracovní prostředí Možnosti přesčasové práce Mimořádné prémie Výkonové příplatky Příspěvek na stravenky Penzijní připojištění Příplatky za odpolední směny Práce v příjemném kolektivu Plat po započtení všech benefitů 22000-25000,- Kč

Prodávající
Ladislav Kylar