Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Nabídka práce - PNEUSERVIS - Dražice u Tábora

Nabídka práce - PNEUSERVIS - Dražice u Tábora

Dražice
9. 1. 2024 - 21:47
30 000 Kč

Do pneuservisu, který funguje v Dražicích u Tábora již přes 20 let, sháníme posilu. Pokud máte šikovné ruce a nechybí vám fyzická zdatnost, hledáme právě vás! Praxe je výhodou, ale ne nutností - v případě zájmu vás rádi vše naučíme.

Náplň práce:
- Přezouvání osobních a nákladních automobilů
- Opravy pneumatik
- Vyvažování kol
- Obsluha skladu
- Příprava uskladněných kol před sezónou

Co od vás očekáváme:
- manuální zručnost
- zdravotní způsobilost a fyzickou zdatnost
- loajalitu, časovou flexibilitu během sezóny (jaro a podzim)
- výhodou, nikoliv podmínkou, je praxe v pneuservisu či autoservisu / vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru

Co vám můžeme nabídnout:
- stabilní zaměstnání se smlouvou na dobu neurčitou (možnost i práce na ŽL)
- profesionálně vybavené zázemí
- odborné proškolení
- slevy na nákup pneumatik
- po zapracování měsíční mzda 30.000 Kč + prémie za sezónu

Nástup:
- Ihned, popřípadě dle dohody

V případě zájmu volejte / pište sms na tel. 602949400

Obor činnosti
Auto, moto
Konkrétní profese
Pracovník pneuservisu
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
Manuální zručnost, zdravotní způsobilost a fyzickou zdatnost, loajalitu, časovou flexibilitu během sezóny (jaro a podzim), výhodou, nikoliv podmínkou, je praxe v pneuservisu či autoservisu / vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru
Nabízíme
Stabilní zaměstnání se smlouvou na dobu neurčitou (možnost i práce na ŽL), profesionálně vybavené zázemí, odborné proškolení, slevy na nákup pneumatik, po zapracování měsíční mzda 30.000 Kč + prémie za sezónu

Vhodné i pro

absolventy

Základní údaje

Oblast inzerce
Dražice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
37987595920381647527
30 000 Kč

Prodávající
Arnošt Zemen