Home Práce, zaměstnání Práce v ČR SVÁŘEČ - nabídka volné pozice

SVÁŘEČ - nabídka volné pozice

Brno
6. 1. 2021 - 16:58

Jsme společnost IDEAL-Trade Service, spol. s r.o. a patříme mezi významné dodavatele lakovacích linek.

Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici:

SVÁŘEČ

Pokud máte zkušenost se svařováním a hledáte práci v přátelském kolektivu, ozvěte se nám!

NÁPLŇ PRÁCE:
- svařování metodou TIG, MIG, CO2
- zámečnické práce
- zpracování zakázek dle technické dokumentace
- kompletace vyrobených dílů
- kontrola kvality zhotovených dílů
- komunikace s oddělením konstrukce
- příprava dílů na expedici

Věřte, že pokud přijdete mezi nás, určitě nebudete litovat! Rádi se setkáváme i mimopracovní dobu, jsme zkrátka sehraný tým!

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Jiné profese v průmyslu a výrobě
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
- praxi ve svařování - zkušenost práce s ohýbačkou, vrtáním a skružováním - orientaci ve výkresové dokumentaci - svářečský průkaz – výhodou - jeřábnické a vazačské zkoušky - výhodou - oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku a vazačské zkoušky - výhodou - proaktivní přístup a ochotu učit se novým věcem
Nabízíme
- práci v jednosměrném provozu - moderní pracovní prostředí - zázemí prosperující společnosti - práci v příjemném kolektivu - za dobře odvedenou práci Vás náležitě odměníme - řadu firemních benefitů (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, bezúročné půjčky, účast na firemních akcích a řadu dalších)

Prodávající
Ivana Chlubnová