Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Advokát/ka

Advokát/ka

Praha
6. 11. 2023 - 13:24

Popis

O nás:
Jsme mezinárodní skupina osob se zkušenostmi ze zahraničí, která plánuje zahájit poskytování právních služeb ve spolupráci s advokáty v České republice. Zaměřujeme se na poskytování personalizovaných a efektivních řešení za podpory týmu odborníků. V současnosti hledáme advokáta, který je připraven na změnu a rád by se stal součástí našeho týmu od samotného vzniku společnosti.

Pozice: Advokát/ka
Místo: Praha, Česká republika (vhodné i pro kandidáty ze všech částí České republiky)

Náplň práce:
- Poskytovat právní poradenství a podporu klientům, pomáhat jim při orientaci v právních záležitostech.
- Provádět právní průzkum, připravovat právní dokumenty a pomáhat při soudních řízeních.
- Spolupracovat s naším týmem na vývoji strategií a řešení přizpůsobených potřebám našich klientů.
- Budovat a udržovat pevné vztahy s klienty, zajišťující jejich spokojenost a důvěru.

Požadavky:
- Zápis advokáta/advokátky v seznamu ČAK
- Předchozí praxe jako advokát není povinná. Vítáme čerstvé absolventy nebo ty s omezenými zkušenostmi, kteří se chtějí učit a růst.
- Znalost českého práva a právních postupů výhodou.
- Komunikační a mezilidské dovednosti, se schopností efektivně pracovat v týmu.
- Pozitivní přístup, přizpůsobivost a ochota přispět k úspěchu naší společnosti.

Co nabízíme:
- Příležitost být součástí nově začínající advokátní společnosti a přispět k jejímu rozvoji.
- Balíček odměn a výhod, úměrných zkušenostem a kvalifikaci.
- Podporující a spolupracující pracovní prostředí, kde jsou oceňovány vaše nápady a příspěvky.

Pokud jste připraveni na změnu a jste nadšení, že se stanete součástí dynamického právního týmu, chceme od vás slyšet!

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Právo
Konkrétní profese
Advokát, právník, obhájce
Požadované vzdělání
vysokoškolské

Vhodné i pro

absolventy

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
40425699345877882136
Prodávající

Advokát/ka

Prodávající
Global Rights