Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Samostatná/ý účetní

Samostatná/ý účetní

Holešovice
6. 5. 2024 - 15:56
55 000 Kč

Chcete se podílet na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun? Pokud ano, budeme rádi, když se připojíte do našeho ekonomického týmu a budete s námi měnit tvář Prahy.

Co bude Vaším úkolem:

Komplexní činnost týkající se vedení účetnictví včetně zpracovávání účetních závěrek a daňových přiznání
Zpracování přiznání k DPH
Vyhodnocování plánovaných a skutečných dat a interpretace výsledků

Co od Vás očekáváme:

VŠ/SŠ vzdělání ekonomického zaměření
Znalost účetní a daňové problematiky
Ekonomické a analytické myšlení
Osobní přístup, samostatnost, loajalita, pečlivost
Flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení
Organizační schopnosti

Co Vám nabídneme:

Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví)
Kariérní růst – záleží na konkrétních výsledcích, nikoliv době strávené v pracovním poměru
Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
Stravenkový paušál
Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
Nadstandardní lékařskou péči za zvýhodněných podmínek
Odměny při životních jubileích
Osobní bezplatné právní poradenství od zkušených kolegů

Co jinde nezískáte:

Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)
Výhodné zaměstnanecké podmínky při pronájmu bytu

Finanční ohodnocení:

Roční mzda v rozmezí 660.000 – 800.000,- Kč

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
55000

Základní údaje

Oblast inzerce
Holešovice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
40495363399636726036
55 000 Kč

Prodávající
Dan Kazda