Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Administrativní Pracovník - ADITEG s.r.o.

Administrativní Pracovník - ADITEG s.r.o.

Vrbovec
6. 10. 2021 - 11:06

Popis

Náplň práce:
administrativní práce
celková péče o plynulý a hladký chod skladu
zadávání objednávek do interního systému
komunikace se zákazníky i dodavateli

PD 6.30-15.30hod.+ Pátek do 13:00
Plat (uvádějte v hrubém) od 19000-21000,00

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
velmi dobré komunikační schopnosti pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost vysoké pracovní nasazení trestní bezúhonnost velmi dobrou znalost práce na PC řidičský průkaz sk. B
Nabízíme
HPP na dobu neurčitou-stabilní práce na plný úvazek nástup ihned přátelský kolektiv odpovídající platové ohodnocení nové moderní pracoviště 2x ročně osobní ohodnocení zajištění obědů

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
Lukáš Dyml