Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme kolegy do týmu! - Finanční konzultant

Hledáme kolegy do týmu! - Finanční konzultant

Rychnov nad Kněžnou
28. 9. 2022 - 11:03
Zdarma

Popis

Náplň práce:

servis a péče o stávající klienty
Akvizice nových klientů
Administrativa a sjednání smluv
Aktivní školicí programy

Co nabízíme:

předání klientů o které potřebujeme častěji pečovat
Odborné zaškolení v oboru + pomoc se získáním potřebných certifikací
Možnost ovlivnit výši svého výdělku a kariérního růstu
Pravidelný příděl kontaktů z databáze
Flexibilní pracovní dobu
Soutěže o mnoho výher
Pasivní příjem už po 1. roce
Možnost práce z domova

Požadujeme:

věk od 18ti let
Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
Zodpovědnost
Samostatnost
Obchodního ducha
Komunikativnost
Časovou flexibilitu
Chuť sebevzdělání

V případě zájmu pošlete životopis na e-mail jiri.parak@fincentrum.com

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Finanční poradce, konzultant
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
50000
Požadujeme
věk od 18ti let Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou Zodpovědnost Samostatnost Obchodního ducha Komunikativnost Časovou flexibilitu Chuť sebevzdělání
Nabízíme
předání klientů o které potřebujeme častěji pečovat Odborné zaškolení v oboru + pomoc se získáním potřebných certifikací Možnost ovlivnit výši svého výdělku a kariérního růstu Pravidelný příděl kontaktů z databáze Flexibilní pracovní dobu Soutěže o mnoho výher Pasivní příjem už po 1. roce Možnost práce z domova

Vhodné i pro

absolventy
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Jiří Parák