Kategorie
Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Stěhovák

Stěhovák

Hlavní město Praha
9. 11. 2020 - 09:09
37 500 Kč
Prodávající
Viktor Pěch

Popis

Pojďte s námi stěhovat domácnosti i firmy. Své zaměstnance oceňujeme nejen slovně, ale i finančně a prostřednictvím zajímavých benefitů.

Koho hledáme?
Momentálně hledáme posilu do našeho stálého stěhovacího týmu. Někoho, kdo má silné ruce, cit pro křehké věci a úsměv pro klienta. Nemusí mít za sebou desítky let praxe ani hovořit plynně třemi jazyky. Co mu ale nesmí chybět, je chuť na sobě pracovat a vše potřebné se naučit.

Čemu se budete věnovat?
Budete stěhovat vybavení bytů, domů i firem. Pomůžete lidem s balením, přepravíte jejich věci, zajistíte montáž nábytku, případně zprovozníte elektroniku. Kromě stěhování domácností se podíváte také do muzeí, archivů, knihoven a občas se zúčastníte i stěhování v zahraničí.

Parametry

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Stěhovák, nakladač
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
37500
Požadujeme
- čistý trestní rejstřík- fyzické předpoklady pro výkon činnosti- komunikační schopnosti- snahu zdokonalovat se- znalost cizího jazyku výhodou- praxe není podmínkou
Nabízíme
- stabilní měsíční příjem 37 500 Kč - práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - firemní oblečení - mimopražským příspěvek na dopravu - nestereotypní práci – budete stěhovat domácnosti, velké firmy i umělecká díla, pokud budete mít zájem, můžete se podívat i do zahraničí - práci v mladém kolektivu- možný profesní růst

Vhodné i pro

absolventy

Základní údaje

Oblast inzerce
Hlavní město Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
45082944756452284636
37 500 Kč
Prodávající
Viktor Pěch

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!