Home Práce, zaměstnání Práce v ČR

Nákupčí, Přípravář/ka

Brno-Bosonohy
25. 6. 2024 - 12:06

Popis

NÁPLŇ PRÁCE
• Poptávka a zajištění stavebního materiálu. Poptání a vyhodnocení nabídek subdodavatelů.
• Tvorba, správa a archivace objednávek, dodacích listů, faktur.
• Archivace dokumentace k realizaci stavby.
• Kontrola dodržování výrobních termínů.
• Vedení skladové evidence drobného HM (nářadí, spotřební materiál, ochranné pracovní pomůcky, aj.).

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Přípravář
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
• Min. SŠ vzdělání nebo praxi v oboru se základní znalostí technologických postupů a orientaci ve stavební problematice. • Samostatnost v rozhodování, organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a aktivní komunikace se subdodavateli, zákazníky, realizačním a účetním oddělením. • Uživatelská znalost PC (MS Office). • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič). • Potřebujeme komunikovat a předávat srozumitelně informace. Potřebujeme, aby na tebe bylo spolehnutí.
Nabízíme
• Zázemí stabilní firmy s několikaletou praxí a pestrým portfoliem zakázek. • Práce v kanceláři na plný úvazek. • Moderní prostředí s odpovídajícím technickým zázemím. • Dobrou dopravní dostupnost pracoviště (MHD, vlak). • Možnost školení a odborného vzdělávání. • Firemní vozidlo, PC a telefon. • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj či drobné občerstvení). • Sick-days. • Příležitostný home-office. • Vlastní organizace práce. • Místo výkonu práce: Brno a okolí. • Nástup možný ihned (nebo dohodou)

Vhodné i pro

absolventy

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
46077322179849680736

Prodávající
Lukáš C.