Home Práce, zaměstnání Práce v ČR CENTRÁLNÍ ZÁSAHOVÁ JEDNOTKA / PRAHA

CENTRÁLNÍ ZÁSAHOVÁ JEDNOTKA / PRAHA

Dejvice
4. 10. 2021 - 16:02

G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá kolegy níže specifikované pozice pro společnosti patřící do skupiny G4S působící na českém trhu.
G4S je významnou společností s vedoucím postavením na trhu bezpečnostních služeb.
Pro pracoviště v Praze 6 - Bořislavova ul - hledáme vhodné uchazeče na pozici CENTRÁLNÍ ZÁSAHOVÁ JEDNOTKA / PRAHA
Náplň práce:
patrolace v rámci objektu
reakce na mimořádné situace
spolupráce s ostatními členy bezpečnostní služby v objektu

Nabízíme:
zaměstnání na HP, DPP
pracovní doba /nepřetržitý provoz - 12ti hodinové směny
zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
odpovídající mzdové ohodnocení

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10 000,-
Požadujeme:
ukončené středoškolské vzdělání
spolehlivost, rozhodnost, loajalita
trestní bezúhonnost
Výborná fyzická kondice
profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný" výhodou (možnost získat přes G4S)

NÁSTUP DLE DOHODY

Máte-li zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám aktuální strukturovaný životopis v českém jazyce.
Kontakt:
Ing. Ivana Slavíková, mobil: + 420 724 793 669
ivana.slavikova@cz.g4s.com

Obor činnosti
Ostraha a bezpečnost
Konkrétní profese
Jiné profese v bezpečnosti
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou

Prodávající
Natálie Charvátová