Home Práce, zaměstnání Práce v ČR svářeč bez oprávnění!Opava

svářeč bez oprávnění!Opava

Ostrava-jih
20. 9. 2022 - 11:15
35 000 Kč

Svářeč bez průkazu-Výdělek až 35 000Kč s nástupem do Kmene Firmy v Opavě

Co vás čeká

-podélné svařování na svařovacích linkách

-nastavení linky a její obsluha během výroby

-monitorování případných poruch

-odpovědnost za plnění stanovených cílů linky v požadované kvalitě

-provádění základních servisních oprav

-spolupráce na neustálém zlepšování výrobního procesu

-kontrola a měření parametrů dle technologických postupů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- praxe ve svařování je dostačující není podmínkou platný svářečský průkaz

- manuální zručnost

- spolehlivost

- zodpovědnost

-základní znalost výkresové dokumentace

Výhodou bude, pokud budete umět

- PRAXE VE SVAŘOVÁNÍ - PRŮKAZ NENÍ PODMÍNKOU!!!

praxi v oblasti strojírenství výhodou ne podmínkou (na pozici Vás zaučíme)

Co vám můžeme nabídnout

- zajímavé finanční ohodnocení 28 000 - 35 000 Kč/měsíc + prémie (za produktivitu)

- 13. plat

- roční odměny

- stravenkový paušál

- cafeterie (volitelné benefity)

- příspěvky na penzijní/životní pojištění

- odměny za pracovní jubilea

- 5 týdnů dovolené

- firemní akce

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Svářeč
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
35000
Požadujeme
dobrý zdravotní stav
Nabízíme
- zajímavé finanční ohodnocení 28 000 - 35 000 Kč/měsíc + prémie (za produktivitu) - 13. plat

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
Darina Kokšínská