Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Servisní a instalační technik v telekomunikacích

Servisní a instalační technik v telekomunikacích

Praha
16. 2. 2021 - 11:51

ABAK spol. s.r.o, provozovatel sítě Újezd.Net, poskytovatel připojení k sítí elektronických komunikací v Praze a předměstí Prahy, hledá servisního/instalačního technika. Společnost ABAK je silnou, perspektivní a stabilní telekomunikační společností na českém trhu s dlouholetou tradicí.

Co vás čeká

- rozšiřování a montáž optických kabelových tras, seřizování mikrovlnných spojů.
- diagnostikování síťových závad a jejich operativní řešení
- správa a nastavení aktivních síťových prvků, montáž přístupových bodů
- montáž klientských přípojek a rozvodů k síťovým prvkům

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- znalost protokolu TCP/IP
- Cisco - OSPF, L2, L3
- Základy PHP, MySQL, PostgreSQL

Výhodou bude, pokud budete umět
- Znalost instalace profesionálních páteřních technologií Alcoma, SIAE, Ericsson, Ceragon, Racom
- Znalost Mikrotik, UBNT také vítána
- Orientace v oboru telekomunikací
- Pozitivní přístup a ochotu učit se nové věci
- Řidičský průkaz skupiny B
- Spolehlivost, zodpovědný přístup

Co vám můžeme nabídnout

- Práci na hlavní pracovní poměr
- Odpovídající platové ohodnocení
- Stabilní zázemí zavedené české společnosti
- Přátelský a dynamický kolektiv
- Firemní benefity – internetové připojení zdarma
- Služební telefon, PC
- Školení, teambuildingy

Obor činnosti
Telekomunikace
Konkrétní profese
Technik v telekomunikacích
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- znalost protokolu TCP/IP - Cisco - OSPF, L2, L3 - Základy PHP, MySQL, PostgreSQL - Znalost instalace profesionálních páteřních technologií Alcoma, SIAE, Ericsson, Ceragon, Racom - Znalost Mikrotik, UBNT také vítána - Orientace v oboru telekomunikací - Pozitivní přístup a ochotu učit se nové věci - Řidičský průkaz skupiny B - Spolehlivost, zodpovědný přístup
Nabízíme
- Práci na hlavní pracovní poměr - Odpovídající platové ohodnocení - Stabilní zázemí zavedené české společnosti - Přátelský a dynamický kolektiv - Firemní benefity – internetové připojení zdarma - Služební telefon, PC - Školení, teambuildingy

Prodávající
Monika Rejzková