Home Práce, zaměstnání Práce v ČR VÝROBNÍ OPERÁTOR/KA

VÝROBNÍ OPERÁTOR/KA

Liberec
21. 9. 2016 - 11:04

Hledáme zručné operátory výroby a kontrolory kvality pro našeho významného klienta v oblasti automotive v Liberci.

Pracovní náplň:
-Různé druhy manuální práce – dle oddělení (bude upřesněno během pohovoru)
-Práce ve třísměnném provozu – 8 hodin nebo -krátký/dlouhý týden – 12 hodin
-Práce v čistém a příjemném prostředí
-Plnohodnotné zaškolení
-Práce vhodná i pro ženy a absolventy
-Místo výkonu práce Liberec
-Možnost nástupu IHNED

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Výrobní dělník
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
-Spolehlivost a zodpovědnost -Manuální zručnost -Ochotu pracovat na směny
Nabízíme
-Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP na dobu neurčitou -Zajímavé platové ohodnocení -Závodní stravování -Příspěvky na stravu a dopravu, prémie za 100% docházku -Možnost přesčasů – příplatky -Hrazená lékařská prohlídka -Pracovní oblečení zdarma -Možnost přestupu do kmenu výrobní společnosti

Prodávající
Kateřina Zikmundová