Home Práce, zaměstnání Práce v ČR MISTR A STAVBYVEDOUCÍ - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ PRAHA

MISTR A STAVBYVEDOUCÍ - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ PRAHA

Praha 1
21. 6. 2022 - 10:04

Popis

Stavbyvedoucí
Co se vám bude na této pozici hodit:
• VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru, autorizace v oboru vítána
• praxe v oboru minimálně 5 let - pozemní stavitelství
• ŘP skupiny B
• PC – MS Office (Word, Excel) uživatelsky
• schopnost samostatného řízení výstavby a řízení pracovního týmu
• osobní přístup, časová flexibilita, komunikační schopnosti, spolehlivost

Mistr
• znalosti na úrovni SŠ vzdělání v pozemním stavitelství
• praxe vítána, ale není podmínkou (hledáme jak absolventy po škole, tak i zkušené mistry)
• praktické dovednosti na PC – MS Office (Word, Excel) uživatelsky
• týmový duch, schopnost samostatného řízení výstavby, schopnost řízení pracovního týmu
• osobní přístup a rozhodnost

Pracovní náplň stavbyvedoucích

• komplexní řízení stavebních zakázek (plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací)
• koordinace podřízených zaměstnanců (mistrů)
• zodpovědnost za výsledek projektů
• řícení a spolupráce s dodavateli
• vedení jednání s investory a dalšími účastníky výstavby (TDI, projektanti, úřady ....)

Pracovní náplň mistrů
• řízení a kontrola stavebních prací na stavbách
• koordinace podřízených zaměstnanců
• kvalitní řízení stavebních zakázek
• spolupráce s dodavateli a jednání se subdodavateli

Co nabízíme a proč se přidat právě k nám?

• Férový přístup - co slíbíme, to plníme
• Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti - vážíme si dobře odvedené práce
• Zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu - v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy
• Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi - sledujeme trendy
• Kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti - klademe důraz na ochranu života a zdraví
• Dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst - zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj
• Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
• Peníze

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
50000

Vhodné i pro

absolventy

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha 1
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
56237837686040141145

Prodávající
Marcela Vyskoková