Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Profesionální řidič/ka skupiny B

Profesionální řidič/ka skupiny B

Chrudim
6. 5. 2021 - 19:16

Popis

Informace o pracovním místě
Naše společnost AKSUM CZ hledá vhodného uchazeče na pozici řidič nákladního vozidla (sk. B, vozidlo do 3,5 t) v sídle společnosti v Chrudimi.
Baví Vás řízení dodávek, nebojíte se cestovat vnitrostátně i mezinárodně a hledáte stále zaměstnání, pak se nás nebojte oslovit.

Náplň práce:
rozvoz zboží pro firemní prodejny
rozvoz zboží pro drobné zákazníky
provádění nakládky a vykládky zboží na určeném místě
udržování svěřeného vozidla v dobrém technickém stavu a čistotě

Požadujeme
Řidičský průkaz skupiny B
Zkušenosti s prací jako řidič z povolání
Zkušenosti s cestami vnitrostátně i mezinárodně
Zdravotní způsobilost
Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
Vysoké pracovní nasazení
Zodpovědnost, spolehlivost a flexibilitu

Nabízíme
Práci ve stabilní české společnosti
Zaškolení
Odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity
Práci na hlavní pracovní poměr
Nástup ihned

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Řidič, závozník
Požadované vzdělání
výuční list

Prodávající
Radek Musil