Home Práce, zaměstnání Práce v ČR STRÁŽNÝ- PRAHA - OZP od 130-135 Kč / hod

STRÁŽNÝ- PRAHA - OZP od 130-135 Kč / hod

Praha
18. 4. 2024 - 13:04
135 Kč

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů. Pro našeho významného klienta hledáme posilu týmu:
Lokalita: Historická budova v centru Prahy
Mzda: od 130-135 Kč / hodina
Směnnost: Denní/ noční 12 hod. směny

Náplň práce:
• Kontroluje dodržování režimových opatření vstupu a pohybu osob, vjezdu výjezdu vozidel
• Vykonává pochůzkovou činnost ve střeženém objektu, areálu
• Provádí základní činnosti při součinnosti s Policií
• Poskytuje základní informace o pohybu v objektu
• Vede dokumentaci o průběhu služby

Obor činnosti
Ostraha a bezpečnost
Konkrétní profese
Pracovník ostrahy
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
135
Požadujeme
• Trestní bezúhonnost • Zdravotní způsobilost • Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou
Nabízíme
• Práce ve stabilní společnosti • Pravidelně vyplácená mzda • Pracovní poměr na dobu neurčitou • Možnost kariérního růstu • Velké a příjemné zázemí na objektu • Práci na HPP, DPP, vhodné výhradně pro OZP Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 606 618 006, 773 766 674 nebo e-mailu: nabor@protecton.cz Jsme tu pro Vás Po-Pá v čase 7:00-15:60 hod. Sdělíme Vám podrobné informace o nabízené pozici, případně nabídneme jiné pracovní místo. Nemůžete se nám dovolat? Za

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
56729575067881243345
135 Kč

Prodávající
PROTECTON HOLDING, a.s.