Home Práce, zaměstnání Práce v ČR

Velitel objektu – Praha Chodov - 183Kč/hod

Chodov
13. 8. 2024 - 09:26
183 Kč

Popis

Náplň práce:
• Řízení chodu směny a zabezpečení objektu
• Plánování směn a administrativa a s tím spojená
• Plnění zadaných úkolů
• Komunikace s provozním manažerem
• Směny – denní x noční – 7:00 – 19:00; 19:00 – 07:00

Obor činnosti
Ostraha a bezpečnost
Konkrétní profese
Pracovník ostrahy
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
183
Požadujeme
• Trestní bezúhonnost • Zdravotní způsobilost • Certifikát „ Osvědčení kvalifikace Strážný“ • Organizační schopnosti, plynulá čeština • Praxe výhodou • Práce na PC ( word, excel) podmínkou
Nabízíme
• Mzda: 183Kč/hod • Možnost kariérního růstu • Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda CENTR GROUP – SAFE WORLD INVEST s.r.o. Na Příkopě 1096/19, Praha 1 V případě zájmu nás kontaktujte: Tel.č.: 705 878 522; 739 485 851 E-mail: marikova@centr.cz; kockova@centr.cz Více informací o společnosti najdete na našem webu www.centr.cz

Základní údaje

Oblast inzerce
Chodov
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
56866623196500586645
183 Kč

Prodávající
Martina Maříková