Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Odpovědný zástupce pro pracovní agenturu

Odpovědný zástupce pro pracovní agenturu

Celá ČR
31. 8. 2023 - 13:21
50 000 Kč
Prodávající

Popis

Ahoj srdečně Vás zdravíme,
do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici HR manažer-odpovědný zástupce do nově vzniklého unikátního projektu v oblasti HR se skutečným obrovským potencionálem. Budeme společně vytvářet něco nového, co dává smysl a má skutečný přínos.

Co bude Vaším úkolem:
- Komunikace s úřady a spolupracujícími subjekty
- Vedení personální agendy a správy dat
- Vnitrofiremní komunikace a koordinace (právník, účetní a další)
- Podílení se na rozvoji projektu včetně aktivního hledání dalších příležitostí
- Částečná administrativa, nutná operativa a pravidelný reporting
Co od Vás očekáváme:
- Ideálně vysokoškolské vzdělání (není zcela podmínkou)
- Předchozí zkušenosti v pracovní agentuře (ideálně alespoň 2 roky) nebo např. úřadu práce
- Spoluodpovědnost za vnitřní nastavení a fungování projektu
- Nadprůměrné komunikační vlastnosti a organizační dovednosti
- Klasické osobností předpoklady, které myslíme vážně!!! (pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu a chuť učit se novým věcem)
- Přehled v oblasti pracovního práva a mzdového problematiky
- Manažerské a koordinační dovednosti (ideálně s prokazatelnou praxí a výsledky)
Co nabízíme:
- Práci, která dává opravdu smysl a má společensky odpovědný přesah a skutečnou Exklusivitu!
- Dlouhodobě velmi nadstandartní ohodnocení, včetně podílu na fungování celého projektu!
- Plný nebo poloviční úvazek s flexibilní pracovní dobou včetně Home Office (až 80 %)
- Upřímnou pozitivní komunikaci a přístup
- Možnost seberealizace, růstu a případné uplatnění vlastních dobrých nápadů

V případě Vašeho zájmu zasílejte Vaše CV (ideálně s Vaším aktuálním foto) a budeme se těšit

Parametry

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Jiné administrativní pozice
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou

Vhodné i pro

absolventy
Maminky na mateřské

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
56999987755921398245
50 000 Kč
Prodávající

Zavřít Zavřít
Prodávající
Nela Prokopcová
Pošlete uživateli zprávu