Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Instalatéři

Instalatéři

Hlavní město Praha
1. 4. 2021 - 12:55

V rámci naší společnosti neustále hledáme nové spolupracovníky/OSVČ na pozice instalatér.
➤Místo výkonu: Německo, Praha
✔ Dle aktuálních akcí

➤Termín nástupu:
• hned nebo dle domluvy
• znalosti jazyka aspoň zakladni NJ (pro Německo)

➤Náplň práce:
• montáže, opravy a revize vzduchotechniky
• čtení a použití technických podkladů
• montáž a demontáž vzduchotechnického potrubí
• montáž, demontáž, opravy topení, ventilátorů, sanity aj.

➤ Pro urychlení komunikace nás neváhejte kontaktovat.
➤ Kontakty (Po-Pá 09-17hod):
☎ +420 603 355 731
✉ hr@chevas-stav.eu

Pojďme to společně dat dohromady, milerádi Vás uvítáme u nás v týmu! ☺

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Konkrétní profese
Jiné profese v technice a energetice
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
➤Požadavky: • čtení z plánů • ruční nářadí k práci (upřesníme vždy ke konkrétní akci) • pracovní oblečení a obuv, helma, vesta • spolehlivost a slušné vystupování • auto (do skupiny/dvojice) • praxe z Německa výhodou
Nabízíme
➤Základní informace: • spolupráce na živnostenský list + A1/HPP hodinová nebo úkolová • certifikáty, osvědčení nejsou podmínkou • moznost ubytování v Německu • ověřený klient • sazba od 10€/hod • možnosti záloh • dlouhodobé projekty • lidský přístup & férové jednání • neustálá podpora & pomoc

Instalatéři

Prodávající
Ivanna