Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Specialistka na obsluhu přístrojové péče (kosmetička)

Specialistka na obsluhu přístrojové péče (kosmetička)

Brno-střed
12. 9. 2022 - 21:02
30 000 Kč

Vlasová klinika Magic Way hledá specialistu/specialistku na obsluhu přístrojové péče o pokožku hlavy.

Společnost Magic Way s připravovanou provozovnou v Brně je součástí sítě profesionálních vlasových klinik provozovaných v České republice, které pomáhají lidem řešit problémy s vypadáváním vlasů a specializují se rovněž na obnovu růstu vlasů. Pracujeme s inovativní technologií společnosti Biotec Italia na úrovni kosmeceutiky.

Vaším úkolem bude:
• Diagnostika stavu pokožky hlavy trichologickou kamerou
• Péče o klienty prostřednictvím moderního přístroje, tzn. čištění pokožky hlavy ultrazvukovou špachtlí a aplikace séra na podporu růstu vlasů pomocí elektroporace či mikrojehličkování
• Prodej profesionální vlasové kosmetiky

Životopis zašlete na email: magicwaybrno@gmail.com
Kontaktní osoba: Kateřina Sedláčková Králová

Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Kosmetik, vizážista
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
Chuť poskytovat profesionální služby v oblasti péče o pokožku hlavy, ochota dále se vzdělávat – zejména absolvovat zaměstnavatelem hrazené dvoudenní odborné školení v termínu 29.-30.9.2022 v hodnotě 8000 Kč zahrnující samotné školení, dopravu, ubytování, stravy, vzdělání v oboru kosmetik/kosmetička – praxe výhodou, ale není podmínkou, vhodné i pro čerstvé absolventy oboru kosmetik/kosmetička, proklientský přístup, reprezentativní vystupování, obsluha přístroje není náročná
Nabízíme
Práci v rozvíjející se společnosti, motivační mzdové ohodnocení + individuální bonusy dle obratu z prodeje výrobků, odborné zaškolení s odborníky z praxe, výrazné slevy na firemní produkty a služby, nástup v průběhu měsíce října, spolupráce možná na HPP / IČO, práce na plný/zkrácený úvazek – pracovní doba dle objednávek/dle dohody se zaměstnavatelem

Vhodné i pro

absolventy

Zavřít Zavřít
Kupující
Kateřina Sedláčková Králová