Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Mechanik seřizovač - nástup ihned

Mechanik seřizovač - nástup ihned

Ostrava
7. 7. 2021 - 11:31

Společnost ITT Holding Czech Republic s.r.o., stabilní firma s budoucností, hledá nové kolegy do výroby. Přidejte se k nám a pracujte pro největšího výrobce brzdových destiček v Česku.

Co vás čeká:
zodpovědnost za plynulý chod výroby poloautomatických a automatických linek, nýtovacích strojů, CNC strojů a tiskáren dle platné dokumentace pro danou zakázku

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Mechanik
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
SOU strojní (nástrojař, mechanik), zkušenosti se čtením výkresové dokumentace, praxe výhodou, manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup, flexibilita
Nabízíme
náborový příspěvek 15 000 Kč, měsíční a roční bonusy, závodní stravování, 5 týdnů dovolené

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
Anna Buchtíková