Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Administrativní pracovník ve sportovním klubu

Administrativní pracovník ve sportovním klubu

Břevnov
16. 11. 2023 - 12:39
35 000 Kč

Auto klub Markéta při PSK Olymp Praha (dále jen AKM) přijme do svého kolektivu administrativního pracovníka na hlavní pracovní poměr. Hlavní činností AKM je příprava a organizace národních a mezinárodních závodů na ploché dráze.

NABÍZÍME
• Práci v přátelském kolektivu
• Nástup možný od 1. 1. 2024 (dle dohody i dříve)
• Možnost výhodného mobilního tarifu
• Dovolenou 5 týdnů
• Práci na dobu neurčitou

NÁPLŇ PRÁCE
• Administrace spojená se sportovní činností klubu
• Hotovostní a bezhotovostní výplaty odměn z DPP/DPČ
• Zpracování účetních podkladů pro přiznání DPH
• Evidence faktur a pokladních dokladů
• Pokladní činnost malého rozsahu
• Archivační a skartační činnost
• Vyúčtování přidělených dotací (příprava podkladů a vyhodnocení)
• Cca 7x ročně odpolední pracovní činnost při sportovních akcích
• Příprava Významných sportovních akcí 1 - 2x ročně včetně práce o víkendu

Platové podmínky: 35 000 Kč hrubého + individuální odměny
Místo výkonu: Stadion Markéta, Praha 6

Zájemci o tuto pozici zašlete emailem (do předmětu uveďte – Výběrové řízení AKM):
• strukturovaný životopis,
• zda máte zájem o ½ anebo plný úvazek

Všem zájemcům, kteří zašlou kompletní podklady, odpovíme, vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Na základě domluvy lze práci vykonávat na částečný úvazek.

Kontakt: sekretariat@speedway-prague.cz

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
35000
Požadujeme
Trestní bezúhonnost, Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a schopnost samostatné práce , dobrou znalost MS Excel, MS Word, MS Powerpoint, znalost angličtiny výhodou, nikoliv podmínkou, znalost programu PREMIER výhodou, nikoliv podmínkou
Nabízíme
Práci v přátelském kolektivu, nástup možný od 1. 1. 2024 (dle dohody i dříve), možnost výhodného mobilního tarifu, dovolenou 5 týdnů, práci na dobu neurčitou

Vhodné i pro

absolventy
Maminky na mateřské

Základní údaje

Oblast inzerce
Břevnov
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
5916452228776192045
35 000 Kč

Prodávající
Auto klub