Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme technika nebo partu montéru vrat

Hledáme technika nebo partu montéru vrat

Hlavní město Praha
19. 9. 2023 - 11:53
V textu

Hledáme do našeho týmu servisního technika, techničku, popřípadě partu montéru garážových vrat, kteří má zkušenosti v našem oboru. Je zodpovědný, samostatný a akční. Schrnutě máš zájem o tuto práci, rád se učíš novým věcem a nevadí ti práce venku? Tak jsi vhodný právě pro nás.

Náplň práce:
• montáž garážových vrat, venkovního stínění u zákazníka doma nebo ve firmách
• uvedení do provozu bránových a garážových pohonů; příprava elektroinstalace
• servisní činnost - oprava pohonů, garážových vrat, venkovního stínění, ladění ovladačů

Kontaktujte nás na telefonu 777329566

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Všeobecný řemeslník
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
zodpovědnost za vykonanou práci; samostatnost, pečlivost; manuální zručnost, logické myšlení, příjemné vystupování; máš-li zkušenosti s montážemi v našem oboru, vrata, stínění, bránové pohony, popřípadě s platnou elektrikářskou vyhláškou - jsi náš.; ŘP skupiny B - nutné + výhoda ostatního řidičského oprávnění.
Nabízíme
práce na ŽL ; servisní vozidlo vč. nářadí ; mobilní telefon; pravidelná školení a firemní slevy; místo výkonu: Praha a Střední Čechy; dál nejezdíme; hodnocení - výplata podle schopnosti a odpracovaných výkonů- čím více toho namontujete a odservisujete, tím více peněz budete mít.; finanční ohodnocení 35.000-60.000Kč ; nástup - možný ihned

Prodávající
Lukáš Rathouský