Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Finanční konzultant/ka

Finanční konzultant/ka

Moravskoslezský kraj
14. 12. 2023 - 13:33
V textu

Popis

Pracuj, kdy se Ti to hodí!
Hledám nové kolegy se zájmem o oblast financí a touhou pomáhat druhým. Nemusíš mít mnoho let zkušeností, stačí nadšení naučit se orientovat ve finančních produktech. Pracuj v přátelském prostředí, kde je prostor pro tvou kreativitu a nápady.

Náplň práce
pomoc klientům měnit jejich finanční budoucnost
práce s produkty a službami více než 60 finančních institucí na trhu: bydlení, reality, úvěry, hypotéky, investice, ochrana majetku a zdraví, renta a další služby
vyjednávání podmínek u bank, pojišťoven a dalších společností
telefonická komunikace, schůzky s klienty

Požadavky
zájem o finanční svět a chuť pomáhat ostatním dosahovat svých cílů.
ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík
osobité myšlení a nápady, jak dělat věci jinak a lépe
schopnost efektivně komunikovat a budovat důvěru s klienty.
nebát se vstříc nové kariéře i bez větších předchozích zkušeností

Nabízíme
podporu nových myšlenek a přístupů. Buď součástí týmu, který mění svět financí!
kromě pozice finančního konzultanta i různé další možnosti spolupráce (odměny za doporučení, externí spolupráce dle Vašeho času a možností, spolupráce v oblasti realit)
spolupráci na smlouvu nebo IČO dle dohody.
plný nebo alespoň ½ úvazek, možnost práce při studiu nebo na mateřské dovolené. Vhodné i pro absolventy.
možnost práce z domova po zaučení.
nejnovější znalosti a dovednosti v oblasti financí prostřednictvím odborných školení a workshopů
25 dní dovolené, další volno dle dohody.
výše mzdy nebo odměny odráží Tvé zkušenosti a schopnosti. Ovlivňuješ ji Ty sám svými aktivitami. Průměrně si můžeš vydělat 30 000 – 50 000 Kč měsíčně.
kolektiv, který je s Tebou na stejné vlně

Neváhej a napiš na jana.lasztuwkova@bcas.cz

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou

Vhodné i pro

absolventy
Maminky na mateřské

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
59650296259302530045
V textu

Prodávající
Jana Lasztuwková