Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Recepce - administrativní podpora

Recepce - administrativní podpora

Praha
21. 2. 2017 - 10:32

Popis

Dobrý den,

do tanečního pole dance studia hledáme nejlépe studentku/studenta na pozici recepční, co se nebojí práce v ženském kolektivu. Potřebovali bychom výpomoc na 2 - 3 dny v týdnu, v odpoledních hodinách. Aktuálně požadujeme výpomoc na dny středa a neděle. Případně se můžeme domluvit na jiných dnech. Jestliže budete potřebovat záskok či dovolenou, tak to lze po domluvě kdykoli. Jedná se o nenáročnou práci.

Požadujeme: milé vystupování, přátelskou komunikaci s kurzistkami i s lektorkami, minimální znalost anglického jazyka, administrativní podporu

Náplň práce: administrativní výpomoc, emailová korespondence, docházka příchozích kurzistek, práce s penězi, podávání informací o nových kurzech kurzistkám, komunikace s lektorky, drobný úklid

Nástup možný ihned.

Odměna tedy 70,- Kč za hodinu + plus zvýhodněné ceny všech lekcí, sleva o 50%

Více o nabízené pozici bych vysvětlila osobně.

Nikola Krajdlová

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Recepční
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
70
Požadujeme
Nabízíme
Nabízíme: odměna 70,- Kč za hodinu + plus zvýhodněné ceny všech lekcí, sleva o 50%

Vhodné i pro

Maminky na mateřské