Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Technik údržby administrativního objektu

Technik údržby administrativního objektu

Smíchov
20. 10. 2022 - 15:08

Do nového administrativního objektu situovaného na Smíchově, hledáme dva techniky údržby na plný úvazek (8h/den). První nástup nejpozději od 15.11.2022, druhý nástup od 1.1.2023.

Objekt se nachází blízko Smíchovského nádraží a zastávky Anděl.

Náplň práce:
- Práce na plný úvazek PO-PÁ (7:00-15:30, nebo střídavě 10:30-19:00)
- Odpovědnost za technický stav objektu
- Zajištění provozu technologických celků
- Plnění preventivního plánu údržby
- Odstraňování závad, drobné opravy

Požadujeme:
- Manuální zručnost
- ŘP sk. B
- Základní práce na PC
- Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:
- 25 dní dovolené
- Pracovní oděv a obuv
- Stravenky v hodnotě 80 Kč/den (55% příspěvek zaměstnavatele)
- Příspěvek na MHD

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Údržbář

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
SPECTRUM FM a.s.