Kategorie
Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Marketing Specialist pro 3D studio

Marketing Specialist pro 3D studio

Dejvice
9. 11. 2021 - 17:30
Dohodou
Prodávající

Popis

3D studio OFFORM3D hledá do týmu marketingového a PR specialistu, který má drive a zná trendy dnešního digitálního marketingu! Jsou sociální sítě podstatnou součástí tvého života a orientuješ se v marketingových nástrojích? Jsi komunikativní a máš chuť hledat všechny možné cesty, jak využít sociální platformy? Pak hledáme přesně tebe!
Naše studio se zaměřuje na digitalizaci oděvu a produktový design. Jsme menší kreativní startup o mladých zapálených členech, pro které je práce koníčkem.
Co budeš dělat
- Správa sociálních sítí: Facebook, Instagram, Youtube, TikTok (nebráníme se ani dalším platformám)
- Aktivně přidávat a komentovat obsahy na sociálních sítích
- Komunikace s influencery na sociálních sítích
- Spolupráce s grafickým týmem na přípravě kampaní
- Vytváření reklam na všechny zmíněné platformy + Google, Seznam atd…
- Správa SEO
- Analýza webu v rámci kvality SEO a viditelnosti na Google
- Kontakt s médii
- Rešerše ze světa digitální módy a marketingu – nové postupy, možnosti reklam atd.
- Vytváření vlastních filtrů na Instagram (pomůžeme se vším)
Co od tebe očekáváme
- Praxe: minimálně 1 rok
- Zapálení v oboru digitálního marketingu.
- Komunikativní angličtina, alespoň B2, kvůli psaným textům preferujeme C1
- Výborná znalost českého jazyka a talent na copywriting
- Předchozí marketingové a reklamní vzdělání
- Reprezentace firmy na různých akcích
- Samostatnost
- Nadšení pro učení novým věcem, znalost našich produktů a vize (vše ti vysvětlíme)
- Jakákoli doplňková znalost z oblasti marketingu výhodou!
Co nabízíme
- Full-time úvazek, HPP/OSVČ
- Přátelský kolektiv
- 25 dní dovolené, 3 sick days
- Kreativní pracovní náplň a volnost při vymýšlení kampaní
- Super káva v ateliéru
- Osobní rozvoj v rámci marketingu
- Možnost růstu v rámci firmy
- Možnost občasného home office po zkušební době
- Nástup možný ihned
Pokud tě tahle pracovní pozice zaujala, pošli nám prosím CV a motivační dopis na adresu hello@ofform3d.com

Parametry

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Marketing, média a reklama
Konkrétní profese
Specialista marketingu
Požadované vzdělání
vysokoškolské

Základní údaje

Oblast inzerce
Dejvice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
62307907234975143854
Dohodou
Prodávající

Zavřít Zavřít
Prodávající
Barbora Čihařová
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

0 / 2000