Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Slévárenský dělník - obsluha tavící a žíhací pece

Slévárenský dělník - obsluha tavící a žíhací pece

Moravskoslezský kraj
10. 5. 2021 - 13:37
24 500 Kč

Personální partner DEKRA hledá pro svého významného klienta, společnost CIREX CZ s.r.o., spolehlivého pracovníka, který by se stal součástí jejich výrobního týmu.

Společnost CIREX CZ s.r.o. je spolehlivým dodavatelem v automobilovém průmyslu a výrobcem vysoce kvalitních přesných odlitků z oceli.

Náplň práce:
- Jednoduchá obsluha a údržba stroje
- Vkládání a odebírání dílů
- Vizuální kontrola výrobku

Hledáme zkušené i nezkušené pracovníky -očekáváme hlavně chuť do práce a spolehlivost.

Nabízíme:
- K základní mzdě příplatky za směnnost
- Docházkový bonus, bonus za kvalitu odvedené práce
- Stravenky
- Přátelskou firemní kulturu
- Kvalitní a rychlé zaškolení
- NÁSTUP IHNED MEZI KMENOVÉ ZAMĚSTNANCE FIRMY

v případě zájmu volejte +420 771 135 752 nebo pište na martina.kvapilova@dekra.com

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlem Türkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávané osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvoláním písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. Ve znění pozdějších předpisů.

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Odměna v Kč/měs
24500

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
Martina Kvapilová