Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika přijme skladníka

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika přijme skladníka

Plzeň 2-Slovany
2. 2. 2023 - 19:44
29 000 Kč
Kupující

Popis

Přijme pracovníka do HPP na místo pracovní pozice: skladník
s nástupem ihned (co nejdříve).

Základní požadavky: fyzicky zdatný muž s řidičským průkazem – skupina B
Pracovní doba: Pondělí až Pátek 8 – 16 hodin
Nástupní plat: 24.000 Kč čistého / 29.000 Kč hrubého (168 odpracovaných hodin)

Pracovní náplň:
Kontakt s dopravci (Česká Pošta a ostatní přepravní služby) a příjem balíků nebo palet.
Kontrola dodávky zboží (úplnost a nepoškozenost zboží), označení zboží
číselným kódem a zařazení do správného skladu a regálu. Popsání
faktury číselným kódem zboží a skladovým umístěním, předání faktury
k dalšímu zpracování.
Práce na PC se skladovým modulem (ekonom. systém HELIOS / POHODA)
Kontakt se zákazníkem, který přináší zboží na REKLAMACI (příjem zboží a
sepsání reklamačního protokolu) nebo po uplynutí záruky do OPRAVY
(příjem zboží a sepsání zakázkového listu).
Vedení KNIHY REKLAMACÍ a KNIHY OPRAV
Telefonický kontakt se zákazníkem.
Drobné pojížďky po Plzni a zařizování provozních věcí pro firmu (tisk
samolepek, nákup spotřebního materiálu, sepsání reklamace na České
Poště, odvoz tonometrů nebo hasičáků na ověření apod.)
Dvakrát týdně dovoz dezinfekcí z našeho externího skladu ve ZRUČI-Senci
Jedenkrát měsíčně příprava dokladů pro účetní.
Dvakrát do roka inventura skladu našeho zboží.
V případě potřeby být nápomocen fakturantce a expedičnímu
pracovníkovi.

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Skladník, manipulant
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
29000

Vhodné i pro

absolventy
Důchodce
Zdravotně postižené

Zavřít Zavřít
Kupující
Lukáš Vve