Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní referent

Obchodní referent

Liberec
17. 9. 2020 - 18:15

Hledáme obchodníky a lidi s vizí a odhodláním, kteří mají chuť pracovat společně s námi v silné české obchodní společnosti, která je na trhu již 15 let, a zároveň se chtějí rozvíjet v oblasti obchodu.

NÁPLŇ PRÁCE:
- udržování a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky firmy (telefonická komunikace, osobní schůzky)
- řešení požadavků a potřeb zákazníků
- aktivní komunikace s kolegy i z jiných oddělení firmy
- denní i měsíční reportování aktivit
- nabízíme skvělé produkty a nadšení pro věc nám pomáhá je prodávat klientům

Je VÝHODOU, ale není podmínkou:
- praxe v oblasti obchodu
- SŠ či VŠ vzdělání
- ŘP sk. B
V práci budete potkávat optimisty, jako jste VY.
Pozice je vhodná i pro absolventy!
Zaujala Vás tato pozice? Pak nám pošlete svůj životopis, a pokud zaujmete i Vy nás, pozveme Vás na přátelský osobní pohovor v naší kanceláři v Liberci. Budeme se na Vás těšit :-)

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
POŽADUJEME: - práci na ŽL - schopnost pracovat samostatně i v týmu - radost povídat si s lidmi, pomáháte jim hledat řešení a dotahujete věci do konce - komunikativnost, cílevědomost - nadšení a disciplínu - POZITIVISMUS - plnění svěřených úkolů - zodpovědnost, profesionalitu a upřímnost
Nabízíme
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT? - zázemí úspěšné české společnosti - po zapracování možnost firemního auta i pro soukromé účely + tankovací karta - tablet - perfektní příležitost pro budování kariéry prostřednictvím našeho kariérního programu - slušný a férový přístup - zvýhodněné ceny na firemní produkty - zaškolení a podpora po celou dobu spolupráce - fajn firemní kultura a příjemné pracovní prostředí- teambuldingy, firemní akce - slibujeme, že se nebudete nudit, protože máme skvělý mladý kolektiv - a mnohem více...

Prodávající
Michaela Lemfeldová