Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Uklízeč/ka vnitřních prostor - pouze OZP na 10hod týdně

Uklízeč/ka vnitřních prostor - pouze OZP na 10hod týdně

Holešovice
1. 7. 2021 - 06:52
5 000 Kč

Autoservis a autosalon Praha 7 přijme osoby částečně či plně invalidní na zkrácený úvazek 10 – 20 hod týdně, mzda od 5000 - 8000 čistého měsíčně

náplň práce:
úklid kanceláří, sociálního zařízení, prodejní plochy apod.
požadujeme:
samostatnost,
spolehlivost,
pečlivost
nabízíme:
práci na HPP
práce pro osoby částečně či plně invalidní
pravidelná mzda

monika.spilkova@autovars.cz

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Uklízeč, úklidové služby
Požadované vzdělání
základní

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Monika Spilková