Home Práce, zaměstnání Práce v ČR konstruktér

konstruktér

Brno
4. 6. 2019 - 10:04

Do stabilní strojírenské společnosti, která se zabývá výrobou a dodávkami jednoúčelových strojů do průmyslových společností hledáme kolegu do oddělení konstrukce, kterého baví oblast strojírenství a automatizace a má zájem se i nadále orientovat v oblasti 3D konstrukce.
Náplň práce

zpracování 3D modelu, výkresové a technické dokumentace strojních částí i strojních celků
spolupráce se zákazníky ohledně jejich požadavků na funkčnost strojů
jednání se subdodavateli jednotlivých částí
spolupráce na tvorbě cenových nabídek
spolupráce s úsekem výroby na montáži a zprovoznění stroje/zařízení
projektové vedení zakázky

Obor činnosti
Výzkum, vývoj, vědecké profese
Konkrétní profese
Jiné technické profese
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
1
Požadujeme
SŠ nebo VŠ v oblasti strojírenství zkušenost s 3D CAD systémem (uživatelská znalost programu Solidworks výhodou) orientace v technické dokumentaci pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, týmovou spolupráci a ochotu učit se znalost AJ výhodou ŘP skupiny B výhodou
Nabízíme
5 týdnů dovolené zajímavé finanční ohodnocení, odměny a prémie prostor pro seberealizaci a možnost dalšího rozvoje permanentky na sport služební telefon i pro soukromé účely příjemné moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu flexibilní pracovní doba jazykové kurzy a odborná školení

konstruktér

Prodávající
Romana Moravcová