Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledám práci nebo spolupráci
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Hledám práci nebo spolupráci

Kraj Vysočina
7. 4. 2021 - 18:45
Dohodou
Kupující

Popis

Ahoj, je mi 25 let a bydlím ve městě na Vysočině. Jsem komunikativní, spolehlivá, učenlivá a chci dělat práci, která nebude fádní, ale zajímavá.
Hledám práci nebo spolupráci s fajn a férovým člověkem, se kterým si budeme vzájemně rozumět, chápat a vycházet si vstříc.

Ráda bych se uplatnila v něčem, co mě moc baví. Psala jsem články na různá témata a povídky na stránky pro ženy. Píšu věci ze života, životní zkušenosti (co se týče vztahů, ale i po té erotické stránce…), zkrátka, nebojím se psát o čemkoliv. Oplývám bujnou fantazii, takže není pro mě problém vymyslet si různé povídky. Mám moc ráda český jazyk, tudíž gramatika mi nedělá žádné problémy.

Samozřejmě se nebráním jakýmkoliv zajímavým příležitostem, vše záleží na domluvě a na vzájemných sympatiích :-). Nemám ale zájem o nabídky typu: erotické focení, erotické služby, obchodní zástupce. Erotiku preferuji pouze imaginární, a to v psaní.

Děkuji všem za přečtení mé poptávky a těším se na případné návrhy spolupráce . Zájem mám především o práci přes internet, ale jak jsem již psala, vše i peněžní stránka záleží na domluvě a také na návrhu zaměstnání.
Pokud se bude jednat o vážnou nabídku, pošlu samozřejmě i životopis.
Upřednostňuji emailovou komunikaci: dabo@centrum.cz
Děkuji.

Parametry

Obor činnosti
Zbylé a nezařazené
Konkrétní profese
Práce přes internet
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Nabízíme

Hledám práci nebo spolupráci

Zavřít Zavřít
Kupující
Dana B.
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!