Home Práce, zaměstnání Práce v ČR

Asitentka

Hlavní město Praha
13. 11. 2022 - 16:38

Popis

Náplň práce, pravomoci a odpovědnosti
Ambasador na společenských akcích, konferencích a akcích podnikatelských sdružení. Networkingové schopnosti. Rozvíjení a budování dobrých vztahů s obchodními partnery, zlepšování image společnosti. Komunikace s veřejností. Správa komunikačních kanálů a sociálních médií. Brand ambasador. Vyžaduje se cestování - Praha, Bratislava, EU, USA, GB.

Účast na akcích a správa vztahů s americkou, anglickou, německou a rakouskou obchodní komorou v Bratislavě a Praze (tj. AmCham a BritCham ). Dále, budování vztahů a účast na akcích, konferencích advokátní, notářské, patentové, exekutorské komory a komory daňových poradců, architektů, realitních makléřů a účetníků v Bratislavě, Praze, a jiných městech EU. Dále, budování vztahů a účast na akcích, konferencích organizovaných soudy a Ministerstvem spravedlnosti.

Email: internationalbusiness.law.eu@gmail.com

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Asistentka, sekretářka
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
100000
Požadujeme
Strukturovaný životopis a fotografie, Rezprezentativní vystupování a atraktivní vzhled, Zodpovědnost, Kreativita, Práce s PC, Administrativa, Ekonomické a myšlení
Nabízíme
Nadstandardní plat, Firemní automobil, Firemní mobil, Společenský růst a uplatnění, Možnost firemního bytu

Asitentka

Prodávající
Peter Bishop