Home Práce, zaměstnání Práce v ČR

Operátor/koordinátor bezpečn. systémů M/Ž – Dolní Břežany

Dolní Břežany
6. 9. 2024 - 12:41
50 000 Kč

Dovolujeme si Vám nabídnout nově otevřenou pozici „Operátor/koordinátor bezpečnostních systémů“
Chcete-li pracovat v moderním výzkumném laserovém centru, kde se budete denně potkávat s lidmi z různých zemí, pak je tato nabídka určena právě pro Vás.
Hledáme 2 šikovné kolegy/kolegyně, kteří mají chuť se rozvíjet, jsou proaktivní při řešení situací a znalost bezpečnostních systémů jim není cizí.

Co pozice obsazuje a jaká bude Vaše náplň práce:

● Vyřizování požadavků bezpečnostního týmu zákazníka
● Řízení bezpečnostních činností, provádění inspekční činnosti na vybraných postupech
● Obsluha CCTV, PZTS, EPS, ACS – ON LINE nadstavbový systém fa BOSCH ( BIS)
● Příjem nouzových zpráv v českém a anglickém jazyce
● Řízení a dohled nad strážnými
● Plnění povinností požární ochrany v rámci požárních preventivních hlídek
● Monitorování a kontrola vnějšího perimetru a oprávněnosti pohybu osob prostřednictvím kamerového systému
● Aktivace a deaktivace krátkých přístupových oprávnění k jednotlivým zónám
● Reporting bezpečnostních systémů
● Znalost první pomoci

Obor činnosti
Ostraha a bezpečnost
Konkrétní profese
Specialista zabezpečovacích zařízení
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
50000
Požadujeme
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: ● Technické zaměření a schopnost technického myšlení ● Komunikační dovednosti, schopnost rychle reagovat na nestandardní a nouzové situace ● Min SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou– technický obor výhodou ● Znalost bezpečnostních systémů – CCTV, PZTS, EPS, ACS – ON LINE nadstavbový systém fa BOSCH ( BIS) ● Ovládání MS Office a ochotu učit se s interními systémy ● Komunikativní angličtina – práce s kolegy ze zahraničí ● Bezúhonnost
Nabízíme
● Mzda: 50 000 Kč/měsíc + odměny + zvyšování platu na základě odpracovaných let ● Možnost kariérního růstu ● Jistota stabilního a dlouhodobého zaměstnání ● Pravidelný měsíční příjem ● Příspěvek na pohonné hmoty ● Podpora osobního rozvoje prostřednictvím interních/externích školení na pravidelné bázi ● Multisport karta

Vhodné i pro

absolventy

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
68880878596500586654
50 000 Kč

Prodávající
Martina Maříková