Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme PHP junior programátor - HPP nebo ČPP

Hledáme PHP junior programátor - HPP nebo ČPP

Plzeňský kraj
19. 2. 2016 - 15:11

Popis

Hledáme člověka:

Se zodpovědným a samostatným přístupem k práci
S přirozeným zájmem aktivně si vyhledávat informace a sdílet je v rámci týmu
Schopného se rychle učit nové věci
Flexibilního a odolného vůči stresu

Náplň práce:

Rozvoj a údržba webových aplikací
Rozvoj a údržba webových stránek
Návrh a vývoj aplikací pro interní zadavatele či naše dodavatele
Kontroly a úpravy skriptů
Komunikace s interními zadavateli

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Informatika, počítače
Konkrétní profese
Programátor, vývojář
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
Objektové a/nebo procedurální programování Jazyk PHP a některý (výhoda)z jazyků C/C++, C#, Java Jazyk SQL (výhoda) Systém pro verzování zdrojových kódů (výhoda), např. SVN nebo GIT Znalost angličtiny komunikativní úroveň včetně porozumění technické literatuře
Nabízíme
Home office Různorodá práce a prostor pro vlastní kreativitu a inovace Flexibilní pracovní doba – vhodné pro studenty Zajímavé mezinárodní projekty Plat 20.000,- – 30.000,- Kč (dle zkušeností a praxe) Prémie a bonus 3 sick days ročné Firemní notebook V případě zájmu zasílejte Vaše nabídky, včetně strukturovaného životopisu, na emailovou adresu. job@kritek.eu . Jako předmět uveďte PHPIT. Nezapomeňte, prosím, uvést v životopise souhlas s uchováním osobních dat podle zákona 101/2000 Sb.

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Michele Mancni