Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Administrativní pracovník pro ověřování kvality online sl

Administrativní pracovník pro ověřování kvality online sl

Brno
12. 1. 2016 - 19:19

Sháníme administrativního pracovníka pro ověřování kvality online služeb.

Naše brněnská firemní pobočka se věnuje poradenství pro management českých i zahraničních společností a jejich následnému skrytému testingu, který na jejich vlastní žádost provádíme. Touto činností jim samotným nakonec odhaluje jejich vlastní chyby a interní problémy, jež jejich vedení ze své pozice nemůže efektivně posoudit a detekovat. Těmto nedostatkům se po následné intervenci z naší strany snaží vyvarovat, aby daná firma co nejlépe dokázala prorazit na trhu se svou službou, či produktem.

Náplň práce:
Práce spočívá v komunikaci a testingu poskytovatelů internetových služeb a podílení se na vývoji jejich zdokonalování pro koncového zákazníka. Tato práce je veskrze komplexní a ve své podstatě jednoduchá na pochopení pro lidi, kteří mají nasazení a chuť poznávat nové věci a postupy. Stačí jen chtít.

Heslo firmy:

„Pokud jste toto nikdy nedělal, tak právě to je ten nejlepší důvod, proč s tím začít právě dnes...“

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
50000
Požadujeme
Hledáme: Člověka, který skutečně chce pracovat, zlepšovat se a ne jen zbytečně sedět někde v kanceláři a zasněně hledět na hodinky, kdy mu skončí směna… Základní znalosti v používání PC. Anglický jazyk výhodou, nikoli stěžejní nutností. Komunikativnost, flexibilita, kolegialita, samostatnost
Nabízíme
Nabízíme: Nadstandardní finanční ohodnocení s vysokými bonusy. Možnost kariérního růstu. Pružnou pracovní dobu. Možnost interního vzdělávání. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci pro co nejkvalitnější rozvíjení a růst našeho nového kolegy. Pracovní doba: 5-10 hodin denně (Dle Vašich osobních možností) Mzda: 20 000 - 50 000Kč měsíčně + bonusy (odvíjí se dle vlastního nasazení, Vámi zvolené náročnosti zakázky a následné kvality odvedené práce)

Prodávající
Daniel Vyskočil