Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Finanční poradce s garantovaným fixem na 2 roky

Finanční poradce s garantovaným fixem na 2 roky

Celá ČR
19. 4. 2022 - 13:59
V textu

Popis

Jste právě Vy náš budoucí finanční poradce?

O práci finančních poradců koluje spousta mýtů a utkvělých představ z dob, kdy se obchodní prostředí netěšilo příliš veliké oblibě. Přitom každý dobrý finanční poradce je komunikativní, empatický vůči potřebám klienta, má smyl pro morálku a etiku.

Proč se stát finančním zprostředkovatelem právě v UNIQA? Protože…
- Tvoříme příběhy a plníme sny našich klientů
- Stojíme za klientem během obtížných životních situací
- Jsme stabilní finanční skupina s mnohaletou působností na českém trhu, nabízející širokou škálu finančních produktů

Úspěšnou kariéru si můžete vybudovat v jakémkoliv věku. Jak ale poznáte, jestli se na tuto pozici opravdu hodíte?

Umíte to s lidmi?
Na této pozici musíte být empatický, měl byste umět naslouchat klientům, ohleduplně vstupovat do jejich soukromí a být jim trpělivým rádcem.

Máte smysl pro fair play?
Pro dobrého finančního poradce neexistuje méně či více důležitá otázka. S každým klientem jednáte rovně a ctíte zásady slušného chování. Dobrá pověst je Vaší největší a nejsilnější zbraní.

Zvládnete být svým vlastním šéfem?
Měl byste mít skvělou dávku sebekázně, schopnost zorganizovat si svůj čas, touhu rozvíjet se a učit se novým věcem. Můžete si užívat svobodu, kterou podnikání nabízí.

POKUD JSTE TŘIKRÁT ODPOVĚDĚL ANO, TAK JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ.

A jak budou pokračovat Vaše další dny?
Budete pečovat nejen o nové, ale také o stávající klienty. Ve všech jejich životních situacích pro ně najdete ideální řešení. Sjednáte novou smlouvu, poradíte si s pojištěním, nabídnete investování do fondů, pomůžete se zabezpečením na stáří nebo s výběrem hypotéky u vhodného partnera. Od začátku budete mít zkušeného kolegu, který Vás provede světem finančního poradenství a rád Vám poradí.

Náplň Vaší práce budou převážně tvořit:
- Vzdělávání se
- Spolupráce s manažerem trenéry a dalšími kolegy
- Schůzky s klienty
- Zprostředkování finančních produktů a servis o klienta

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
Středoškolské vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík; komunikativnost a máte tah na bránu; samostatnost; umíte hledat řešení a chcete být pro klienta partnerem
Nabízíme
- Bezplatné vzdělávání; seznámíme Vás se společností, našimi produkty, naučíme Vás komunikovat s klientem, vést prodejní rozhovor, osvojíte si prodejní dovednosti aj. - Finanční podpora na první dva roky (první rok až 25 tis. Kč / měs., druhý rok až 20 tis. Kč / měs.), dále to bude jen na Vás. - Nadstandardní provize za sjednané smlouvy a za jejich následný servis, účast na motivačních akcích a soutěžích. - Sdílení kontaktů na stávající i nové klienty, účast v klientských kampaních

Vhodné i pro

absolventy
Maminky na mateřské

Prodávající
Hana Čokrevská