Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní zástupce - technik

Obchodní zástupce - technik

Karlovarský kraj
24. 7. 2019 - 18:12

Pro významnou zahraniční společnost působící již několik let v České republice hledáme vhodného kandidáta pro pracovní pozici Obchodní zástupce – technik.

Společnost se zaměřuje na výrobu strojů a průmyslových aplikací z hliníkových profilů. Nyní hledáme obchodníka s technickým myšlením, schopného budovat a rozvíjet síť zákazníků do oblasti Západních Čech.

Náplň práce:

Vyhledávání zákazníků a domlouvání schůzek
Analýza potřeb a příprava technického zadání – poptávek
Prezentace nabídek a prodej dle dohodnuté strategie
Uzavírání objednávek
Spolupráce na tvorbě plánu prodeje ve svém regionu
Pravidelné vyhodnocování prodeje a návrh změn ke zlepšení
Evidence výsledků jednání
Osobní rozvoj v technických znalostech a obchodních dovednostech

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
44000
Požadujeme
SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření, ev. technického směru Znalost obchodních dovedností (psychologie prodeje vítána) Vysokou úroveň všeobecných technických znalostí Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti Orientaci na výkon, orientaci na zákazníka Asertivitu, empatii, otevřenost Logické myšlení Ochota učit se novým věcem
Nabízíme
Práci ve stabilní společnosti Možnost dalšího profesního růstu Školení pro osobní rozvoj v oblasti prodeje a technických znalostí v oblasti stavby strojů Zajímavé finanční ohodnocení Firemní notebook, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon

Prodávající
Jana Jakubíčková