Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Topič v cukrovaru

Topič v cukrovaru

Prosenice
28. 11. 2022 - 12:14

Chceš se stát topičem? V cukrovaru hledáme kolegu do týmu. V řepné kampani budeš z velínu řídit chod kotlů a starat se o jejich správné fungování. Mimo kampaň budeš zabezpečovat údržbu nejen kotlů, ale i jiných technologií. Předpokladem pro získání práce je zájem o fungování kotelny a chuť pracovat.
Zapracujeme tě přímo během kampaně a připravíme na profesní zkoušky, které ti i uhradíme.
Náplň práce:
• odpovědnost za provoz kotlů a výrobu páry
• v době mimo kampaň (leden až září) zámečnické a pomocné práce

Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Konkrétní profese
Topič
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
• vyučení v oboru zámečník nebo podobném technickém oboru • výhodou topičské zkoušky III. třídy na středotlaké kotle: kapalná a plynná paliva – NENÍ PODMÍNKOU – zaučíme a připravíme na profesní zkoušku • dobrou pracovní morálku • ochotu pracovat ve směnném provozu (září až leden)
Nabízíme
• zajištění kvalifikace na profesi topiče (zaškolení + profesní zkoušky) • pracovní poměr na dobu neurčitou • 5 týdnů dovolené • závodní stravování vč. příspěvku na závodní stravování • nabídka teplých nápojů za zvýhodněné ceny • balíček s vitamínovými doplňky stravy

Vhodné i pro

Důchodce

Prodávající
Silvie Hynčicová