Home Práce, zaměstnání Práce v ČR PŘIJMEME PRACOVNÍKY DO VÝROBY – FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

PŘIJMEME PRACOVNÍKY DO VÝROBY – FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

Frenštát pod Radhoštěm
17. 2. 2016 - 10:45

Pro našeho klienta, výrobní společnost sídlící ve Frenštátě pod Radhoštěm, zabývající se průmyslovým mytím přepravních obalů a výrobou kartonových obalů pro automobilový průmysl hledáme vhodné kandidáty na pozici
MANIPULANT/DĚLNÍK VE VÝROBĚ
Náplň práce:
- průmyslové mytí obalů
- výroba a ruční montáž kartonových obalů
- kompletace součástí a výrobků
- balení, měření, vstupní a výstupní kontrola
Požadavky na uchazeče:
- základní vzdělání
- manuální zručnost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- předchozí zkušenosti ve výrobě výhodou
- fyzická zdatnost a spolehlivost
Nabízíme:
- práci na plný úvazek
- měsíční mzda odpovídající pracovní pozici
- dlouhodobá spolupráce
- jistota výplatního termínu
Místo výkonu práce:
- Frenštát pod Radhoštěm

V případě zájmu o danou pracovní pozici dostavte se do naší kanceláře na ulici Lužická 29 v Novém Jičíně, vždy v po, st a pá od 6:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:00, nebo nás kontaktujte na tel. čísle 722 905 737, 725 482 041.

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Výrobní dělník
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
- základní vzdělání - manuální zručnost - ochota pracovat ve třísměnném provozu - předchozí zkušenosti ve výrobě výhodou - fyzická zdatnost a spolehlivost
Nabízíme
- práci na plný úvazek - měsíční mzda odpovídající pracovní pozici - dlouhodobá spolupráce - jistota výplatního termínu

Vhodné i pro

Důchodce

Prodávající
Simona Brodíková