Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Účetní

Účetní

Brno-Líšeň
13. 11. 2023 - 11:00
30 100 Kč

Popis

Hledáme účetní

Náplň práce:
*kontrola skladového hospodářství v prodejním systému a jeho účetních návazností
*převod skladových pohybů do účetnictví, kontrola zaúčtování
*spolupráce a dohled nad skladovými inventurami
*účtování vybraných dodavatelských faktur a dobropisů
*kontrola náležitostí a proúčtování faktur vydaných
*účtování korunové pokladny
*spolupráce při zprávě salda pohledávek a závazků
*součinnost při zpracování měsíčních závěrek

Co očekáváme:
*SŠ vzdělání ekonomického směru
*základní znalost účetní a daňové problematiky
*dobrou znalost práce na PC (zejména MS Excel), znalosti SW Duna a S4S výhodou
*pečlivost, přesnost, spolehlivost, analytické schopnosti
*samostatnost, proaktivitu a schopnost spolupracovat v týmu
*ochotu učit se novým věcem
*aktivní praxe minimálně 2 roky

Co nabízíme:
*samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici na plný úvazek
*zázemí stabilní respektované společnosti, práci v příjemném prostředí
*důkladné zaškolení, možnost pravidelného vzdělávání v oboru
*firemní výuku angličtiny
*motivační složku mzdy, příspěvek na stravování, mobilní telefon, firemní akce, kafeterii

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Ekonom
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
30100
Požadujeme
SŠ ekonomická
Nabízíme
základní mzdu + odměny, telefon, možnost dalšího vzdělávání, profesní kouč, firemní akce

Základní údaje

Oblast inzerce
Brno-Líšeň
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
73059690449046979563
30 100 Kč
Prodávající

Účetní

Prodávající
Andrea