Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Řidič, kurýr

Řidič, kurýr

Brno-město
29. 3. 2022 - 17:11
V textu

Sháním řidiče skupiny “B” na rozvoz kusových zásilek u GLS (Depo Brno-Modřice)

Popis pozice:

- Průměrná pracovní doba: pondělí-pátek 5.30-15.00
- denně závoz a svoz cca 80-120 příjemců
- zaváží se každý den stejná oblast jen Brno-Slatina
- fyzicky a psychicky středně náročná práce

Nabízím:
- Spolupráce na HPP na dobu neurčitou
-možnost i jako OSVČ
- přiděleno vozidlo je Citroën Jumper (stáří do 4let)
- mzda 30.000,- až 45.000,- čistého podle šikovnosti kurýra
-přidělené vozidlo k dispozici domů (domluva)
-mobil,firemní oblečení,boty.
-bonus za nehodovost 5.000,-ročně
-13.plat
- náborový příspěvek 30.000,- po uplynutí 3-6mesicu na Hpp
-náborový příspěvek 30.000,- po uplynutí 12 měsíců na Hpp

Požaduji:
- pouze vážné zájemce s alespoň minimální předchozí zkušeností s kurýrní službou
- nástup ihned - spěchá!!!
- chuť pracovat a u práce přemýšlet
- čistý trestní rejstřík
-odolnost vůči stresu

V případě zájmu volejte na 776 655 566 nebo pošlete životopis na email kloupec@seznam.cz
Za dohozeni dobrého kurýra vám dám 10.000,-
Po uplynutí zkušební doby a podepsání smlouvy na Hpp.

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Kurýr, messenger, doručovatel
Odměna v Kč/měs
40000

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
Hana Nováková