Kategorie
Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme ZÁMEČNÍKA

Hledáme ZÁMEČNÍKA

Troubsko
2. 1. 2023 - 21:20
50 000 Kč
Prodávající

Popis

Zavedená rodinná firma s dlouholetou tradicí hledá zámečníka do malého kolektivu spolupracovníků.
Jedná se o zakázkovou výrobu drobných zámečnických výrobků.
Nejčastěji zábradlí, interiérových prvků, drobných dílců do průmyslu.

Náplň práce:

- kompletace drobných zakázkových výrobků dle výkresové dokumentace
- svařování a následné broušení výrobků

Požadujeme:

- pracovitost, samostatnost, pečlivost
- svařování metodou TIG (svařování hliníku výhodou)

Nabízíme:

- stabilní práci
- flexibilní pracovní dobu
- finanční ohodnocení dle řemeslných dovedností

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky na tel. čísle
+ 420 736 485 199 nebo mailu: info@murgas.cz
Adresa provozovny: Jihlavská 2, 664 41 Troubsko

Parametry

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Zámečník
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
50000
Požadujeme
- pracovitost, samostatnost, pečlivost - svařování metodou TIG (svařování hliníku výhodou)
Nabízíme
- stabilní práci - flexibilní pracovní dobu - finanční ohodnocení dle řemeslných dovedností

Základní údaje

Oblast inzerce
Troubsko
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
74572063833903246163
50 000 Kč
Prodávající

Zavřít Zavřít
Prodávající
Milan Murgaš
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!